Dünyayı kaosa sürükleyen İlluminati örgütü hakkında neler biliyoruz? İlluminati örgütünün en tepesindeki 13 aile... - Dtarihi
Dünya tarihiDünyayı kaosa sürükleyen İlluminati örgütü hakkında neler biliyoruz? İlluminati...

Dünyayı kaosa sürükleyen İlluminati örgütü hakkında neler biliyoruz? İlluminati örgütünün en tepesindeki 13 aile…

-

İlluminati örgütü çok zengin on önemli aileden oluşmaktadır. Bu aile en tepedeki aydınlanmışlardır. Örgüt kendisini bir piramid ile temsil eder. Bu simgesel piramidin anlamı ezoterik manada Mısır’da yer alan gizemli piramidleri anlatır. Bu piramidler kendi içlerinde kadim sırları barındırır. İlluminati örgütünün en tepesindeki on üç aile, on üç üst noktayı temsil eder ve bu birinci bloktur. Fakat birinci bloğun üzerinde ise her şeyi gören bir göz vardır bu göz de iki aileyi temsil eder. Bu aileler ileride ayrıntılı açıklayacağımız Rockfeller ve Rotschild aileleridir. Birinci blok sakinleri her şeyi gören göz ile birlikte her şeyi görürler ve bu da bize antik Mısır’da ki Horus’u hatırlatır.

Örgüt bir piramid şeklindedir ve bu piramidin ilk bloku her şeyi gören on üç süper zengin aileye aittir. Diğer bloklar ise siyasiler, ordu yöneticileri, para baronları, otorite yöneticileri gibi birçok kişiyi blok blok kendi bünyesinde barındırır. Örgütü yöneten on üç aile de son derece gizli çalışmaktadır. Zaten böylesine tehlikeli bir örgütte gizlilik esas olmalıdır. Peki, böylesine gizli bir örgüte ait bunca bilgi nasıl deşifre edilmiştir.

Örgüt gizli ise tüm bu bilgiler nereden öğrenilmiştir?

Birincisi şunu bilmemiz gerekir ki İlluminati örgütü Kaos Teorisi’nden beslenir. Kaos teorisine göre halk korkutulur, sindirilir, bu sayede pasifize edilmiş halka bir şeyleri dikte etmek daha kolaydır. Bugün İlluminatinin korku imparatorluğu algılanması Kaos Teorisi’ni ne kadar başarılı bir şekilde uyguladıklarının kanıtıdır.

Gizli Örgütler ve Tarikatlar

Mutlaka Okumalısınız