İlluminati örgütü kara büyüyü nasıl yapıyor? - Dtarihi
Dünya tarihiİlluminati örgütü kara büyüyü nasıl yapıyor?

İlluminati örgütü kara büyüyü nasıl yapıyor?

-

Bu mektuptan sonra İlluminati örgütünü örgüt yapan büyük üstad Knigge, 1784 yılında İlluminati ile bağlarını tamamen koparmıştı. Cizvitlerin Masonlara karışarak devlet karşıtı faaliyet yürüttüğü, Masonların ise çok gizli ilimleri ellerinde bulundurduklarının dedikodularının gezdiği bir dönemde, Knigge de İlluminati’ye karşı propaganda yürüterek amaçları arasında devletin yönetim sistemini ele geçirerek iktidar olma idealinin var olduğunu kulaktan kulağa fısıldayarak yaymıştı. Bu dedikodular öyle güçlüydü ve öyle çok dillendiriliyordu ki nihayet Prens Karl Theodore’ye ulaştı ve İlluminati hakkında prensin emriyle inceleme başlatıldı.

Karl, yönetimi ele geçirerek iktidarı devirmek, birçok büyücülük ayini eşliğinde toplu seks törenleri düzenlemek ve halkı kandırmak suretiyle örgüte çekmek gibi daha birçok suç ile örgütü suçluyordu. Prens tüm bu azılı suçları değerlendirdi ve önceden varolan diğer gizli örgütlerin (Masonlar, Cizvitler vs. gibi) çeşitli komplalarını bildiği için, tüm gizli örgütleri ayrım yapmaksızın yasa dışı ilan ederek yasakladı.

Bu dönemden sonre örgüt yeraltına çekilmiş, Bavyera’da kalan örgüt üyeleri Şeytani ilan edilmiş ve ağır cezalar almış, örgütün kurucusu Adam Weishaupt ise kaçarak kurtulmuştu. Örgütün yer altına çekilerek sessiz bir şekilde varlığını sürdürdüğü iddia edilse de 1920’lere kadar adı dahi unutularak tarihe gömülmüştü.

illuminati örgütünün tarihin tozlu raflarına gömülmesinin ardından, 1920’lerde bu kez adına yazılmış efsaneler ve komplolar ile yine tarih sahnesine çıkmış ve çıkarılmıştı. Modern İlluminatinin temelinin oluşturulmasını sağlayan ise bir komplo yazarı olan Nesta Webster’dan başkası değildi. Webter garip bir şekilde tarihin tozlu sayfalarını karıştırıyor ve İlluminati adını tarihin derinliklerinden çıkartarak tekrar hafızalara sokuyordu ve Webter şöyle diyordu;

”Bavyera’da Aydınlanma ile aynı anda ortaya çıkan Şeytan kültünü unutmayalım, muhtemelen ikisi birbiriyle bağlantılı hatta günümüzde bile ülkemizde uygulanmaktadır. Modern İlluminati tarafından uygulanan güçler esrarengizdir ve hipnozdan büyücü Cagliostro (18. yüzyıl) zamanından bu yana tarikatın ticaretteki yerini her zaman belirleyen kara büyüye kadar çeşitlilik gösterir.”

Adam Weishaup’un cehalet ile savaşmak için kurduğu İlluminati örgütü komplo yazarı Webster’ın sayesinde haksızlığa uğramış, Şeytani ve kara büyü ile uğraşan majist bir örgüt ilan edilmişti.

Fakat bu durum Adam Weishaup’un İlluminatisi değil, 13 aile tarafından yönetilen zihin kontrolü uygulamak suretiyle hükümetleri ve birçok kuruluşu ele geçirmek; dini inanları ortadan kaldırarak hümanist ve birçok etkeni yok etmek; Tanrı’nın cennet vaad eden kuralcı yasasına karşı, sahte özgürlük vaad eden Şeytani bilinci benimsemek; bu suretle Şeytani hareket olan ve ahlaki sistemin çökmesini sağlayacak yasa dışı, ahlak dışı seksi normal olarak benimsemek ve subliminal mesajlar yoluyla hafızalara sokarak tüm humanist sistemin çökmesini sağlamak ve bu sayede ”Yeni Dünya Düzeni” adı altında ”Tek Dünya Yönetimi” kurmayı hedefleyen modern İllumanati kuramıdır.

Gizli Örgütler ve Tarikatlar

Mutlaka Okumalısınız

Hz Muhammed – Kıyamet alametleri – Elbisesine verdiği önemi dinine vermeyenler

Ümmetimin sonlarına doğru mescidlerini süsleyip kalplerini harabeye çeviren kavimler...

İsa (as)’ın cehennem hakkındaki sözü

Hz İsa şöyle der: ”Nice sağlam bedenler, nice parlak yüzler...